O nas

Serwis apartmentsincracow.com.pl to próba przedstawienia atrakcji Krakowa, związanych z nim legend, ciekawostek, ważnych i fascynujących postaci, a także prezentacja interesujących kwater i miejsc noclegowych. Postaramy się w naszym serwisie zaprezentować najwspanialsze zabytki miasta, jego muzea oraz odbywające się tu cyklicznie wydarzenia kulturalne i imprezy.

Dawna stolica Polski jest atrakcyjna dla torysów z różnych względów: znakomita architektura i zabytki, kultura i rozrywka na wysokim poziomie. Kraków to, było nie było, gród królewski, miasto artystycznej bohemy. O tym, jak ważnym miejscem w Europie było miasto od wieków, niech świadczy średniowieczne powiedzenie, że „Gdyby nie było Rzymu, tedy by Kraków był Rzymem”.

—–

Fotografia artystyczna pozwala zachować na całe życie najpiękniejsze momenty naszego życia, a także może być idealnym prezentem dla najbliższych!

—–

Trzeba przyznać, że Kraków to jedyne takie miasto w Polsce. Żadne nie może się z nim równać jako świadkiem historii. Nigdzie indziej nie spotkamy się z takim skupiskiem zabytków najwyższej klasy i z tak nierozerwalnym splotem tradycji z nowoczesnością.

Mamy nadzieję, iż nasza witryna będzie stanowiła rzetelne i komplementarne źródło turystycznej wiedzy o tym mieście, będzie przewodnikiem po Krakowie, dzięki któremu pobyt w stolicy Małopolski będzie niezwykle ciekawy i inspirujący.

Zapraszamy do Krakowa!