Lost Souls Alley

Lost Souls Alley to nowa atrakcja na mapie Krakowa. Skierowana do miłośników horrorów i tych, którzy lubią się bać. Odwiedzenie kilku pokoi na pierwszym piętrze kamienicy zlokalizowanej na ulicy Floriańskiej sprawi, że twoje serce podskoczy i zacznie bić dużo szybciej. Ale po wyjściu na pewno zechcesz odwiedzić to miejsce jeszcze raz.

Przed wejściem otrzymuje się jedną latarkę na grupę. I otrzymujesz informację, żeby iść prosto przed siebie. Czasem trzeba dowiedzieć się, jak wydostać się z pokoju (najczęściej oznacza to znalezienie klucza lub kodu). Każdy kto tu wejdzie, ma poczuć strach na własnej skórze. Zwiedzane pokoje są niczym innym, jak siedliskiem błądzących dusz. W pokojach panuje ciemność, a jedynym źródłem światła jest latarka. Wyposażenie pokoi, ich aranżacja i klimat, przypomina wszystkie okropności znane z horrorów. Tylko czuć, że coś przeleciało, coś trzasnęło, coś spadło na plecy. Na ścianach zawieszone są makabryczne zdjęcia i siekiery. Możesz trafić na wariata goniącego cię z maczetą. Wnętrza są takie, jakie powinny być, czyli brudne, obdrapane, przerażające.

—–

Comfortable, holiday apartments Croatia offers at attractive prices all the year round.

The spacious, luxuriously equipped villas Montenegro proposes tourists along the beautiful Adriatic coast.

—–

Lost Souls Alley staje się obowiązkową atrakcją dla wszystkich poszukiwaczy mocnych wrażeń. Wybierając się do Krakowa warto uwzględnić wizytę w tym muzeum w swych planach. Przejście przez pokoje zajmuje około 20 – 25 minut.
Muzeum Lost Souls Alley, inspirowane filmami grozy, poświęcone jest pierwotnemu instynktowi, jakim jest strach. Warto pamiętać, że najmłodsi goście muszą mieć ukończone 14 lat. W pokazie odradzany jest udział osób z nadciśnieniem, cierpiących na choroby serca, padaczkę, klaustrofobię, arachnofobię, nyktofobię oraz kobietom w ciąży. I lepiej sobie wziąć to do serca, bo pokaz naprawdę straszy i niejedni uciekali z niego z wielkim krzykiem. Na jeden pokaz muszą być co najmniej 2 osoby, maksymalna ilość osób w grupie nie może przekroczyć 6. Muzeum czynne jest codziennie w godzinach od 12:00 do 20:00. Można umówić się telefonicznie na konkretną godzinę.